Grech en co regenlaarzen bruin Grech en co kinderlaarzen cognac Grech en co regenlaarzen cognac met zon Grech en co kinderlaarzen bruin
Grech en co regenlaarzen bruin Grech en co kinderlaarzen cognac Grech en co regenlaarzen cognac met zon Grech en co kinderlaarzen bruin
Grech en Co Regenlaarzen - Sun Spice
0 Review | Review toevoegen
Met deze vrolijke regenlaarsjes voor jongens en meisjes van Grech en Co maak je van regen een feestje. Lekker stampen in de plassen met deze prachtige laarsjes in vrolijke kleuren!

Verzendkosten

€ 5,95

€ 43,95
€ 33,00
Prijs per stuk
Variatie: Grech en Co Regenlaarzen - Sun Spice
 

Heb je een vraag over dit product?

Stel onze deze gerust via onderstaande contactopties:

Grech en Co regenlaarzen cognac bruin met vrolijke zon

De regenlaarzen worden gemaakt van milieuvriendelijk natuurrubber. Ze hebben een katoenen binnenvoering en zijn gedrukt met milieuvriendelijke inkt.
De binnenzolen zijn uitneembaar. Handig, want zo kun je deze goed kunt lagen drogen wanneer ze nat zijn geworden.
De zolen zijn stevig met een goed profiel daarmee antislip.
 

De regenlaarsjes zijn verkrijgbaar in de volgende schoenmaten:

  • maat 22 (14,7 cm)
  • maat 23 (15,4 cm)
  • maat 24 (16 cm)
  • maat 25 (16,6 cm)
  • maat 26 (17,5 cm)
  • maat 27 ( 17,8 cm)
  • maat 28 ( 18,4 cm)
Deze Grech and Co regenlaarzen vallen wat groter. Twijfel je tussen twee maten, neem dan een maat kleiner.

Met deze vrolijke regenlaarsjes van Grech en Co maak je van regen een feestje. Lekker stampen in de plassen met deze prachtige laarsjes in vrolijke kleuren! Deze unisex laarzen zijn een cognac kleurig met op de wreef een zonnetje in het okergeel.

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Graag alle velden met een * invullen

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.